web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

2,4x5m Katlanır Sürgülü Kapılı, Açılır Tenteli Kompozit Kaplamalı Büfe ve Cafe Konteyner – KOM124

2,4 m x 5 m genişliğinde toplam 12 m2 alana sahip, ön tarafı komple katlanır sürgülü kapılı, ön cephe üstünde açılır tentesi, dışı alüminyum kompozit kaplamalı, içi betopan kaplamalı seyyar büfe ve cafe konteyneri.

2,4 m x 5 m genişliğinde toplam 12 m2 alana sahip, ön tarafı komple katlanır sürgülü kapılı, ön cephe üstünde açılır tentesi, dışı alüminyum kompozit kaplamalı, içi betopan kaplamalı seyyar büfe ve cafe konteyneri. Şık, kaliteli ve gösterişli bir büfe veya cafe mekanına ihtiyacınız olduğunda Yuvam Konteyner kalitesi ile sizlerin tam ihtiyacına özel ürettiğimiz kompozit konteyner modellerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Bu kompozit büfe konteyner ürünümüzde müşterimiz yana açılır sürgülü ön cephesi ile büfe içerisindeki ürünlerini satış esnasında müşterisine sergilemek istemiştir. Aynı zamanda açılır tavan tentesi ile müşterilerine güneşden korunacakları bir gölgelik alan oluşturulmuştur. Konteynerin arka bölümünde ise personelin konteyner içerisine girip çıkmasını sağlayan özel bir kapısı yer almaktadır. Sizlerinde bu ürünümüzle aynı ebatlarda yada daha büyük veya küçük tam ihtiyacınıza özel bir büfe-cafe konteynere ihtiyacınız varsa, fiyat teklif formunu doldurarak bir teklif alabilirsiniz. Yada iletişim numaramızdan bizi arayıp daha hızlı bilgi alabilirsiniz.

İNCELEME VİDEOSU:

GENEL ÖZELLİKLERİ:

  • Dış duvarları Alüminyum kompozit kaplamalıdır.
  • Ön cephe tavanında parapet tavan çıkıntısı yer almaktadır.
  • Ön cephesinde komple yanlara açılır sürgülü kapıları yer almaktadır.
  • Ön cephe üstünde açılır, ayarlanabilir tente yer almaktadır.
  • Konteyner zemini laminat parke kaplamalıdır.
  • Konteyner iç duvarları beton duvar özelliği sunan, üzerine klima, dolap vs. gibi ağır ekimanların kolayca montajlanabileceği güçte betopan panel ile kaplanmıştır.
  • Konteyner içerisindeki aydınlatma yeterli sayıda spot lamba ile sağlanmaktadır.
  • Büfe konteyner içerisinde kullanacağınız buz dolabı, limonata karıştırıcısı, kattle, firitöz, tost makinası vs. gibi makinalarınız için ihtiyacınız kadar priz alanı döşenmektedir.
  • Konteyner içerisinde lavabo gibi bir alan kullanmak istediğiniz de buna özel temiz ve pis su tesisatları da konteyner üzerine döşenmektedir.
  • Tüm konteyner parçaları yerli üretim TSE ve CE belgeli ekimanlar kullanılarak üretilmektedir.

FOTO GALERİ:

Ek bilgi

Ağırlık 12 lbs
Boyutlar 500 × 240 × 240 cm

Ürün Fiyat Talep Formu