web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

240x600cm 6’lı Şantiye WC, Duş Konteyneri Sandwich Panel 14,4 m2 – WD147

240×600 cm ebatında 14.4 m2 alana sahip içerisinde 6 adet WC, Duş bölmesi ve el yıkama lavaboları olan sandwich panel şantiye WC ve Duş Konteyneri.

240×600 cm ebatında 14.4 m2 alana sahip içerisinde 6 adet WC, Duş bölmesi ve el yıkama lavaboları olan sandwich panel şantiye WC ve Duş Konteyneri. Yuvam Konteyner kalitesi ile sandwich panel üretim wc, tuvalet, duş konteynerleri ile uzun süren ve zorlu hava ile ortam şartlarına, inşaat personeli tarafından yoğun kullanımına dayanacak kalitede konteynerler üretmekteyiz.

Yurtiçi ve Uluslararası Yasal Taşımacılık Genişlik Şartlarına Uygun mu? :

2,4 x 6 m ebatı ile tüm Türkiye ve Dünya kara yollarında tır kasasında, tren üzerinde gemi sırtında yasal olarak taşınabilecek en büyük ebata sahiptir. Taşımacılık yasalarında 240 cm’den daha geniş bir ürünü taşıyabilmek için özel taşımacılık izinleri alınması gerekmektedir. Bu 240 cm genişliğindeki WC/Duş konteyner ürünümüz ile her hangi bir yasal soruna takılmadan istediğiniz yere istediğiniz taşıma aracı ile konteynerinizi götürebilirsiniz.

Örnek üründe standart tip olan 3 WC ve 3 Duş bölmesi yer almaktadır ama siz ihtiyacınız doğrultusunda daha çok bölmeyi WC yada daha çok bölmeyi Duş olarakta seçebilirsiniz, buna özel üretimini de yapmaktayız. Ayrıca tamamı WC yada tamamı Duş olarakta seçebilirsiniz. Tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere konteyner üretiminizi kalite ile yapmaktayız.

Yüksek Isı Yalıtımı, Uzun Yıllar Paslanmadan Kullanma İçin Sandwich Panel:

Piyasadaki bir çok wc duş konteyneri siyah saclı dediğimiz düzende üretilmektedir. Fakat bunun ciddi bir dezavantajları var. Siyah saclı konteynerlerde ısı yalıtımı yok denecek kadar azdır. Özellikle şantiyelerde kışın yaşanan tüm soğuğu konteyner içerisinde hissettirebilir. Sandviç panel yüksek ısı yalıtımı sunan bir üründür. Rüzgar geçirmez yapısı ve 4 cm kalınlığında dolgulu içi ile sizlere en iyi ısı yalıtımı sunar. Ayrıca siyah saclı konteynerler sonradan boyanarak yapılmaktadır ve su ile temas eden bir metal kısa sürede pas etkisi ile üzerindeki boyayı atarak kolayca çürümeye başlar. Ama Sandwich panel blokları fırın boya ile boyandıkları için üzerindeki boya kolayca su geçirmez ve paslanma ömrü çok daha uzun olmaktadır. Bu konteyner ürünümüzde wc duş konteynerinde olması gereken şekilde sandwich panel duvar ve sızdırmaz epoksi zemin kaplama kullanılarak imalatı yapılmıştır.

GENEL ÖZELLİKLERİ:

 • Duvarları yüksek ısı yalıtım özelliğine sahip fırın boyalı Sandviç panelden yapılmıştır. Böylece paslanmaya karşı çok daha uzun yıllar direnç sağlamakta ve hava ve su geçirmez yapısı ile dışarıdaki soğuk rüzgarı içeriye almaz, ayrıca içerisindeki ısıyı dışarıya salmaz yapıdadır.
 • Tüm konteyner zemini sızdırmaz zeminlerin olmazsa olmazı epoksi ile kaplıdır.
 • Konteyner içerisinde standart olarak kapalı biçimde 3 adet WC bölmesi ve 3 adet DUŞ bölmesi yer almaktadır. Sizin isteğinize göre bu sayıları değiştirmekteyiz yada tamamını wc yada tamamını duş olarakta yapabilmekteyiz.
 • WC/Duş bölmeleri PVC kapı ile kapatılmıştır.
 • Konteyner giriş kapısı standart ebat sac kapıdandır.
 • Konteyner içerisinde WC Duşlara geçiş yapabilmek için koridor bölmesi yer almaktadır.
 • Koridor içerisinde standart olarak sağlı sollu 4 adet el yıkama lavabosu yer almaktadır.
 • WC-Duş bölmelerinden çıkan su koridora taşmaması için koridor boyunca su taşma kanalı yer almaktadır.
 • Duşlar ve WCler içerisine su tesisatları hazır olarak döşenmektedir.
 • Duşlar içerisinde şofbenler için ayrı ayrı elektrik tesisatı çekilmektedir.
 • WC’lerimiz şantiyelerde çok tercih edilen standart alaturka ayak taşlı wclerden yapılmaktadır fakat isteğinize göre alafranga klozetli olarakta imalatını yapmaktayız.
 • WCler içerisinde kolay temizlik için Sifonlar yer almaktadır.
 • Konteyner içerisinde yeterli sayıda şantiye tipi iç aydınlatma lambaları ile aydınlatılmaktadır. Ayrıca dış kapı üzerinde standart şantiye tipi 1 adet dış aydınlatma lambası yer almaktadır.
 • Konteyner içerisindeki wc duş bölmelerininin dış havalandırması her bir bölmede yer alan menfez ile sağlanmaktadır.
 • Dış temiz su bağlantıları ve pis su gider bağlantıları konteynerin arka tarafında yer almaktadır.
 • Konteyer içerisindeki tüm elektrik tesisatı ve ekipmanları TSE ve CE belgeli, büyük çoğunluğu Yerli Üretim elektrik ürünleri kullanılarak yapılmıştır.
 • Konteyner içerisindeki tüm pimaş pis ve temiz su tesisat malzemeleri TSE ve CE belgeli yerli üretim malzemeler kullanılmıştır.

FOTO GALERİ:

Ek bilgi

Ağırlık 18 lbs
Boyutlar 600 × 300 × 240 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Benzer Konteyner Modelleri

Ürün Fiyat Talep Formu