web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

21 m2 Veranda Çatılı Metropol Ofis Konteyner – OFS174

Standart olarak 21 m2 alana sahip ofis alanı ve 14 m2 alana sahip veranda çatısı ile ofis konteyner ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktayız.

Stok kodu: OFS174 Kategoriler: , Etiketler: , , , ,

Ofis konteyner yapılarında hem şık hem de kullanışlı bir yapı sunan veranda çatılı metropol ofis konteyner ürünümüzle firmanıza değer katın. Standart olarak 21 m2 alana sahip ofis alanı ve 14 m2 alana sahip veranda çatısı ile ofis konteyner ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktayız. Daha fazla ofis alanına ihtiyacınız olduğunda ise isteğiniz doğrultusunda değişiklikler yaparak sizlere özel ofis konteynerinizi imal etmekteyiz.

Veranda çatılı metropol ofis konteynerler başta satış ofisi olarak kullanmanın yanı sıra muhtarlık binası, şantiye şef ofisi, firma ofisi gibi bir çok noktada kullanabileceğiniz görüntüyü sizlere sunmaktadır. Aynı zamanda betonarme görünümü sayesinde bağ, bahçe yada köy gibi yerlerde arazinize şık bir ev olarak kullanabilmektesiniz.

Dış duvarlarında fuga desenli betopan ve iç duvarlarında düz betopan kullanımı yapılmıştır. Üst bölümünde parapet çatısı yer almaktadır. Konteyner önünde yine parapet çatılı söve işlemeli 14 m2lik veranda çatısı yer almaktadır. Bu ebat isteğiniz doğrultusunda daha büyük yada küçük olarak yapılabilinmektedir. Pencereleri standart beyaz renk PVC pencere yada ahşap renkli pvc pencere olarak imal edilmektedir. Pencere dışlarına tercihinize göre demir korkulukta yapılmaktadır. Dış kapısında tercih edeceğiniz türde çelik kapı, sac kapı, pvc kapı yada alüminyum kapı takılabilmektedir. Ofis içerisinde dizayn olarak tek oda biçiminde de tercih yapabilirsiniz yada wc, mutfak ve ek oda bölmeleri gibi değişiklik yapabilirsiniz. Siz ihtiyacınız olan ofisi bize tarih edin, sizin için tasarlayıp, imal edelim.

Ek bilgi

Ağırlık 21 lbs
Boyutlar 300 × 700 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu