web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

20ft Otomatik Açılır Kapaklı Cafe, Büfe Konteyner – CAFE117

20ft yeni yük konteynerinden modifiye yaparak imal ettiğimiz 2 tarafından motorlu otomatik açılan kapaklara sahip cafe, büfe konteyneri.

20ft yeni yük konteynerinden modifiye yaparak imal ettiğimiz 2 tarafından motorlu otomatik açılan kapaklara sahip cafe, büfe konteyneri. Kemal Kükrer firması için yalıtımsız olarak imal ettiğimiz cafe konteynerin firma kendisi iç dizayn tasarımını yaptı. İsteğinize göre bizde sizlerin istediği doğrultuda iç duvar kaplama dizaynı yapmaktayız.

Cafe, büfe konteynerimiz genel özellik olarak yeni 20ft yük konteynerinden imal edilmiştir. 50 yıl kullanım ömrüne sahip yeni yük konteyner ile cafe yada büfenizi yıllarca kullanabileceksiniz. Konteynerin kısa kenarındaki kapağı ve uzun ön tarafındaki kapağı motorlu sistemle otomatik açılıp kapanmaktadır. Diğer kısa kenarındaki bölüm ise kendi halihazırda varolan orjinal kapısını oluşturmaktadır. Dış ve iç duvarlarını sizin talep ettiğiniz renkte yüksek kalite rapid metal boyası ile boyanmaktadır. Ayrıca isteğinize göre diğer duvarlarına pencere alanlarıda açmaktayız.

CAFE, BÜFE KONTEYNER İNCELEME VİDEOSU

Kemal Kükrer firmasının kendi iç dizaynı sonucu ortaya çıkan ürünün detay kalini aşağıdaki fotoğraftan inceleyebilirisiniz.

Ek bilgi

Ağırlık 14,4 lbs
Boyutlar 240 × 600 × 260 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu