12 m2 Çatılı Mini Konteyner Ev, Bekçi Kulübesi – EV147

12 m2 Çatılı Mini Konteyner Ev, Bekçi Kulübesi – EV147

3x4m genişliğe sahip 12 m2lik çatılı mini konteyner evinizi dilerseniz bahçenizde oturabileceğiniz bir yaşam alanı olarak kullanabilirsiniz yada bir gece bekçisinin kalabileceği bekçi kulübesi olarak kullanabilirsiniz.

Karşılaştır

Bu ürünü paylaşın

Açıklama

Özellikle tek kişilik ve ekonomik bir ev ihtiyacınız varsa çatılı mini konteyner ev tam ihtiyacınıza göredir. 3x4m genişliğe sahip 12 m2lik çatılı mini konteyner evinizi dilerseniz bahçenizde oturabileceğiniz bir yaşam alanı olarak kullanabilirsiniz yada bir gece bekçisinin kalabileceği bekçi kulübesi olarak kullanabilirsiniz.

Mini konteyner ev 12 m2lik alana sahiptir ve içerisinde 2,25 m2lik bir wc, duş bölümü ile 60×100 cm ebatında mutfak tezgahına sahiptir. Kalan alana bir yatak yada çekyat gibi uyuyup oturabileceğiniz bir eşya ile çalışma masası yada tv koymanıza yeterince uygundur. Konteyner ev üzerine beşik çatı yada dilediğiniz uzunlukta verandalı çatılı olarakta imal etmekteyiz. Çatının tüm su tahliye pimaşları, wc duş ve mutfak su tesisatları ile elektrik tesisatı konteyner üzerinde olarak imal edilmektedir. Böylece arsanızda hemen kullanamaya uygun biçimdedir.

Ek bilgi

Ağırlık 12 lbs
Boyutlar 300 × 400 × 295 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “12 m2 Çatılı Mini Konteyner Ev, Bekçi Kulübesi – EV147”

1
Müşteri hizmetleri ile sohbeti başlatmak için aşağıdaki whatsapp butonuna iki kere dokunun.
Powered by