web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

10 FT Deprem, Afet Depo Konteyneri, Emergency ISO Container – AFET102

10 FT deprem, afet depolama konteynerleri afet anların da gerekli malzemelerinizi koruma ve ulaşılmasını sağlamak için en iyi çözümler arasındadır. Olası bir afet anın da gerekli acil durum malzemelerinizi, ilk yardım sıhhi ürünlerinizi güvenle içerisin de saklayabilirsiniz.

10 FT deprem, afet depolama konteynerleri afet anların da gerekli malzemelerinizi koruma ve ulaşılmasını sağlamak için en iyi çözümler arasındadır. Olası bir afet anın da gerekli acil durum malzemelerinizi, ilk yardım sıhhi ürünlerinizi güvenle içerisin de saklayabilirsiniz. Emergency ISO konteynerler sağlam şase ve kalın duvar sacı kaplaması ile afet anların da dış tehditlere karşı oldukça sağlam durabilmektedirler. Olası bir göçük altında kalma durumun da bile sağlam kalabilmektedir. Ufak yapıları ile Türkiye’nin ve dünyanın her yerine uluslararası taşıma standartlarına uygun üretilen deprem, afet konteynerini rahatça sevk edebilirsiniz. Su geçirmeye, tehlikeli sıvı salgınlarına karşı 4 saat dayanıklıdır. Olası bir yangın anın da 4 saate yakın süre içerisindeki ürünleri koruyabilemektedir.

ÖNEMLİ NOT: Afet konteynerlerini istediğiniz standartlarda, şartnamede ve yönetmeliğe uygun olarak ikinciel iso konteyner üzerinden modifiye ederek imal etmekteyiz.

NOT: İkinciel iso container ürünlerinin dış ve iç durumları anlık stoklara göre değişmektedir. Ürünlerin tasarım ve temizlik durumları değişkenlik göstermektedir. Stokta o an olan ürünler sıraya konulmakta ve her gelen sipariş sıradaki bir sonraki üründen verilmektedir. İsteğe göre ürün seçimi yapılmamaktadır.

NOT:

  • İç ölçüler ve ağırlıklar üretici ve taşıyıcı firmaların kritallerine göre farklılık gösterebilir. Yukarıda belirtilen konteyner ölçüleri sadece anahatları ile belirtilmiştir. Yükleyici bu ölçülerin tolerans paylarını mutlaka dikkate almalıdır.
  • Ağırlık ile ilgili sınırlamalar taşıma organizasyonunun tüm süreci dikkate alınarak değerlendirilmelidir. Ayrıca kara ve demiryolu taşımacılığı için ulusal kanun ve kurallar, liman ya da terminallerdeki vinçlerin taşıma kapasiteleri diğer faktörler konteynerin olası doluluk durumunu değiştirebilir.

Ek bilgi

Ağırlık 5,76 lbs
Boyutlar 240 × 240 × 240 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Yorum Ekleyin:

Ürün Fiyat Talep Formu