web analytics
Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
Adres: Balçık Mah, Organize Cad, No: 24, Gebze, Kocaeli

Konteyner Hizmetlerimiz Nelerdir?

Konteynerler barınma ve üretme alanında vazgeçilmez modüler yapı teknolojileridir. Konteyner ile bir çok ihtiyaca göre taşınabilir binalar yapılabilinmektedir. Ofiste, evde, fabrikada, bağ, bahçede, şehir meydanı yapıların kısaca aklınıza gelebilecek her inşaat yapı ihtiyacın konteyner kullanılmaktadır. Konteyner ayrıca yük taşımacılığının tek tercihi noktasındadır.

Fiyat avantajı, hızlı temini, hızlı bakımı, istenilen yere taşınabilmesi ve dilediğiniz noktaya yer değiştirebilmesi diğer yapılarda olmayan özellikleridir. Konteynerlerin imkanlarını veremeyen alanlarda da en başlıca çözümler yine konteyner yapılarıdır. Konteynerlerin temininde ve kullanım alanında hizmet almanız için konteyner imalat firmalarından çözüm bulmaktasınız.

Konteyner Hizmeti Almak

Konteyner hizmetleri, ürün satın almak, kiralamak ve ürün bakımı olarak sınıflandırılabilir. 3 hizmeti tek bir noktadan almak için size çözümü Yuvam Konteyner sunmaktadır.

Sıfır Konteyner Satın Alma Hizmeti

Sıfır konteyner satın almak istediğinizde bir üretici bulmak zorundasınız. Sektörde birçok sıfır konteyner satıcısı olmasına karşın üretici firma sınırlı sayıdadır. Aracı satıcılar, fabrikadan konteyneri satın alıp, alıcıya tekrardan satmaktadırlar. Ayrıca uzman bir personeli bulunmadığından konteynerinizin garanti kapsamındaki arızalarında sizlere teknik servis hizmeti verememektedirler.

Doğru bir konteyner yatırımı yapmak için tedarikçinizin konteyner üreticisi olmasına dikkat etmek akılcı bir yatırım olur. Konteyner satın alacağınız firmaların başında Yuvam Konteyner gelmektedir. Standart konteyner imalatının yanı sıra, özel ihtiyaçlarında da sizer üretim imkanı sağlayan nadir kurumlardandır.

Yuvam Konteynerin başlıca imalatları arasında aşağıdaki ürün türleri mevcuttur.

  • Ofis konteyneri
  • Ev konteyneri
  • Şantiye konteyneri
  • Güvenlik kulübesi
  • Kimyasal atık konteyneri
  • Jeneratör, elektrik pano odası konteyneri
  • WC, duş konteyneri
  • Yemekhane ve yatakhane konteyneri
  • Iso Yük konteyneri
  • Otomatik açılır Cafe, Büfe konteynerleri

Konteyner imalatında geniş imalat kapasitesiyle ve uzman personeliyle sınır çizgileri yoktur. Sizin ihtiyaç çerçeveniz doğrultusunda proje, imalat ve kurulum yapmaktadır.

İkinci El Konteyner Satın Alma Hizmeti

Konteynerler düzgün kullanım koşullarında 20-40 yıl arası rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sıfır imal edilmiş bir konteyner tekrar tekrar satılarak kullanılabilmektedir. Bazı durumlarda kârlı bir yatırım yapmak yada kısa süreli kullanmak gerektiğinde ikinci el konteyner satın almak akıllıca bir yatırım olmaktadır.

Yuvam Konteyner ikinci el konteyner stoğu ile sizlerin ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır. İstediğiniz özelliklerde bir konteyner için firmamızdan bilgi almanız yeterlidir.

Elinizdeki İkinciel konteyneri satma ihtiyacınız varsa yine çözümü Yuvam Konteyner’de bulmaktasınız. Elinizdeki konteyner adeti ve durumu ne olursa olsun tüm konteynerleri satın almaktadır.

Konteyner Kiralama Hizmeti

Kısa süreli konteyner ihtiyacınız olduğunda satın almak yerine konteyner kiralama hizmeti almak daha kârlı bir yatırım olmakadır. Örneğin 3 aylık konteyner ihtiyacınız olduğunda bir konteyner satın almak yerine konteyneri kiralamalısınız. Yuvam Konteyner tüm çeşitlerde konteyner kiralama hizmeti vermektedir. Ofis konteyneri, yatakhane, yemekhane, wc, duş, depo, yük konteyneri, kısaca ihtiyacınız olan tüm noktalarda sizlere konteyner kiralamaktadır. Kira ücretlerini aylık olarak ödeme kolaylığıda sizlere taksit öder gibi düşük ücretlerede ödeme yapanızı sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

Product Enquiry