web analytics
Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
Adres: Balçık Mah, Organize Cad, No: 24, Gebze, Kocaeli

Konterner Ev İle Yaşam Kalitenizi Arttırın

Zaman, herkes için önemli bir kavramdır. Yaşamın tadını çıkarmak isteyenler, kısa zamanda maksimum verim alabilecekleri ürün ve hizmetlere yöneldi. Bu yönelim ise yaşamın her alanında kendini gösterdi. Örneğin; geçmişte bankacılık işlemleri için saatlerce şubede sıra bekleyen insanlar, teknolojinin yardımı ile ödemelerinden kredi çekimine kadar birçok işlemi günümüzde tek bir telefon üzerinden halledebilir hale geldi. Yaşamı kolaylaştıran diğer detaylar, hayatın her alanında varlığını sürdürmeye devam ediyor. Konteyner evler de bu avantajlardan sadece bir tanesi. Genellikle bağ evi olarak kullanılabilen bu evler, hızlı kurulumları sayesinde insanlara satın alamayacakları bir şey vaat ediyor: zaman…

Konteyner Ev Nedir?

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan konteyner evler, hazır olarak sunulur ve modüler yapıdadır. Bu sayede konteyner evinizi satın alarak istediğiniz arazinin üzerine direkt olarak yerleşimini yapabilir ve muhteşem bir yaşama anında başlayabilirsiniz. Mahrem alanınızı oluşturabileceğiniz, içerisine konaklayabileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz, mutfağından faydalanabileceğiniz birçok farklı avantajın tek merkezden sunulduğu konteyner evler uygun fiyatlı ve sağlam yapıda olması sayesinde tercih ediliyor. Son yılların en gözde ürünlerinden olan konteyner evler kısa bir oluşum aşamasından sonra hemen kullanılabilir hale geldiği için tercih ediliyor. Konteyner evi tercih edebilmek için öncelikle belediyeden izin almanız gerektiğini unutmamalısınız. İzninizi aldıktan sonra fabrika ortamında talebinize göre hazırlanan evleri birçok farklı özellikte tercih edebilirsiniz. Tıpkı fabrikada üretiminin gerçekleştiği gibi ürünlerin montajı da aynı şekilde fabrikada tamamlanıyor. Çelik evler ile kıyaslandığında çok daha hızlı bir şekilde kurulabilen bu evler bir haftada sizin oluyor. Yani, bugün bir kendinizi bir bağ almaya karar verdiğinizde, hafta sonu tatillerini geçirmek, sevdiklerinizle birlikte barbekü yapmak, hayatın tadını çıkartmak için sadece 1 hafta beklemeniz gerekecek. Bu süre gerçekten çok kısa!

Bir Hafta İçinde Eviniz Hazır

Standart üretim çıktısı olarak bir hafta içerisinde kurulumu tamamlanan evler maliyet bakımından da oldukça uygun fiyatlı olduğu için her bütçeye hitap ediyor. Geniş bir hedef kitleye hitap eden konteyner evler, sunduğu ekonomik fiyat seçeneği sayesinde her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Evlerin kullanım imkanının fazla olması birçok farklı alanda değerlendirilmesine olanak sağlıyor. Düz bir zemine sahip olan tüm arazilerde uygulanabilir olan konteyner evler bu özellikleri sayesinde her geçen gün popülerliğini arttırıyor. Konteyner ev seçerken farklı kriterlere özen göstermelisiniz. Tercih edeceğiniz konteyner evin konumlandırılacak alanın çevresel koşullara uyumlu olması önemlidir. Konumlandırma yapacağınız bölgenin fazla soğuk veya fazla sıcak olması evinizin üzerinde izolasyon uygulaması yaptırmanıza sebep olabilir. Yaşam için oldukça uygun olan bu evler fiziki bakımdan da oldukça sevimli bir görüntüye sahiptir.

Çevre Dostu Konteyner Evler

Çevreye herhangi bir zararı olmayan konteyner evler, ekolojik yapısı sayesinde son yıllarda betonarme evlerin yerini çoktan aldı. Villanızın bahçesinde çocuk oyun alanı olarak da değerlendirebileceğiniz bu evler, ev arazisine yapılmak istenen bağ evlerinin yerini çoktan aldı. Modern görünümleri sayesinde yeni neslin tercihi olan bu seçenekler kolay nakliye ve kurulum imkanları sayesinde istediğiniz her yerin sizin için bir cennet olmasına yardımcı oluyor. Farklı ölçeklerde tercih edebileceğiniz bu seçenekler, farklı tarzlara hitap edecek şekilde özelleştirilebiliyor. Çeşitli eklentilerle kendiniz ve aileniz için gerçek bir ev deneyimi oluşturabileceğiniz konteyner evler ile yaşamın tadını bütçenizi yormadan çıkarın. Kolay ulaşıp zor vazgeçeceğiniz bu evler sayesinde kredi çekmeden, kendi birikimiminiz ile hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Product Enquiry

Bu ürün hakkında güncel fiyat bilgisi almak için yada kendi projenize özel farklı ölçü ve tasarımları hakkında daha detalı bilgi almak için aşağıdaki formunu doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede fiyat teklifini hazırlayıp gönderecekler.