web analytics
Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
Adres: Balçık Mah, Organize Cad, No: 24, Gebze, Kocaeli

Kiralık Şantiye Konteyner

Şantiyelerde konteyner ihtiyacı sürekli bir sorun oluşturmaktadır. Yeni başlayan bir inşaat şantiyesinde çalışacak personelin konaklaması, yemek yeme ortamları, dinlenme alanları ve wc & duş ihtiyacını karşılamaları için yapısal alanlara ihtiyaç olmaktadır. Özellikle tek bloktan oluşan bir binanın inşaat süresi 3 ila 6 ay arası sürmektedir. Bu süre içerisinde ihtiyaçları karşılayacak adette konteyner satın almak müteahhitlere yüksek maliyetler getirmektedir. Ayrıca satın alınan konteynerlere ihtiyaç bittiğinde muhafazası, bir depoya nakliyesi yada geri satılmaya çalışılması da ayrı masraf olarak müteahhitleri uğraştıracak başka bir konu olarak ortaya çıkmaktadır.

Konteyner Kiralamak En İyi Çözüm

6 aya kadar sürelerde ihtiyaç olunan konteynerleri kiralamak kısa vadede sizlere fazlasıyla kâr sağlamaktadır. Kaç adet konteynere ihtiyacınız varsa kira sözleşmesi yapılır ve ilk etapta sadece 3 ay kira bedeli ödersiniz. İster adeti 1 tane olsun, ister 20 tane olsun. 3 aylık kiralama süresi dolduktan sonra her ay 1 kira bedeli ödeyerek kiralık konteynerleri kullanmaya devam edersiniz. İhtiyacınız bittiğinde ise adresinizden konteynerleri alırız böylece depolama alanı bulmak zorunda kalmazsınız.

Kiralık Konteyner Çeşitleri

İhtiyacınız olan konteyner çeşidi ne olursa olsun sizler için kiralama hizmeti vermekteyiz. Örneğin 3 konteynerin birleşiminden oluşan 53 m2 bir mutfak alanına ihtiyacınız varsa birleşimli olarak imal etmekteyiz ve adresinizde birleştirmekteyiz. Yada 2 katlı olacak biçimde 3x7m yatakhane alanlarına ihtiyacınız varsa yine adresinizde birleşimini yapmaktayız. Yada tek tek yere dizilmesi gerekirse bu şekilde daha ekonomik olarak kiralama da yapabilmektesiniz.

  • Kiralık yatakhane konteyneri
  • Kiralık yemekhane konteyneri
  • Kiralık ofis konteyneri
  • Kiralık WC konteyneri
  • Kiralık duş konteyneri
  • Kiralık depo konteyneri
  • Kiralık WC ve Duş kabinleri

Maddeler halinde belirttiğimiz türlerde konteyner kiralaması yapabilmektesiniz. Konteyner kiralama hizmeti almak için hemen müşteri hizmetlerimizi arayınız yada kiralik@konteynercim.com eposta adresimizden mail göndererek fiyat teklifi isteyiniz.

Bir yanıt yazın

Product Enquiry