web analytics
Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
Adres: Balçık Mah, Organize Cad, No: 24, Gebze, Kocaeli

Gebze Atık Konteyner Üretimi

Ülkemizin sanayi imalatı sektörünün üretim üssü olan Kocaeli şehridir. Kocaeli şehrinde ise en önemli üretim üssü Gebze ilçesidir. Bir çok farklı sektörde imalat yapan firmaların barındığı Gebze’de İMES sanayi sitesi, plastikçiler sanayi sitesi, Geri dönüşümcüler sanayi sitesi, Gebze organize sanayi sitesi, Güzeller sanayi sitesi, Dilovası organize sanayi sitesi, TOSB sanayi sitesi, Gepkim kimyacılar sanayi sitesi gibi büyük üretim üslerine sahiptir. Aynı zamanda sanayi siteleri dışında yer alan Türkiye’nin en büyük 500 üreticisi arasında yer alan bir çok firma Gebze ve çevresinde yer almaktadır.

SERTİFİKALI ATIK KONTEYNER İMALATI

Gebze, Çayırova, Dilovası fabrikalarda yapılan üretimlerde ortaya kimyasal atık, tehlikeli atık, akü, pil, batarya atık, atık yağ, ambalaj atık, boya ve tiner atıkları gibi ağır sanayi ürünlerinin yanı sıra sağlık sektöründe oluşan tıbbi atık, genel alanlara hitap eden evsel atık ürünleri ortaya çıkmaktadır. Bu atıkların fabrika bünyesinde barındırılması için katı yasal kurallar vardır. Bu kurallar çerçevesinde atıkların muhafazası için atık konteynerleri kullanılması bir zorunluluktur. Yuvam Konteyner Gebze ve çevresindeki ilçelerde tek yetkili atık konteyner üreticisi olmasının yanı sıra Türkiye’nin bayilerine de ürettiği atık konteynerler ile birlikte en büyük atık konteyner imalatçısıdır. Sertifikalı olarak imal ettiğimiz atık konteyner türlerinde teknik şartnamenize %100 uyumlu olarak yüksek kalitede imalatı yapılmaktadır.

YUVAM ATIK KONTEYNER ÖZELLİKLERİ

Yuvam Atık konteynerleri teknik şartnamenize göre şekillendirilebilir biçimde imal edilmektedir. Yanmaz atık konteyner taleplerinize özel yalıtımsız ürünlerimiz ile ekonomik çözüm, A1 sertifikalı duvar kaplama çözümlerimiz ilede yalıtımlı kaliteli çözümler sunmaktayız. Tıbbi atıkların muhafazasında zeminde sızdırmaz epoksi kaplama ile yalıtılmasının yanı sıra exproof klima ile istediğiniz hava sıcaklığında sabitlemekteyiz. Patlayıcı ve yanıcı kimyasal atıklara özel imal ettiğimiz full otomatik sistemli atık muhafaza konteynerlerimiz ile riskli atıklar güvenli hale gelmektedir.

GARANTİ BELGELİ ATIK KONTEYNERLER

Firmamızın imalat kalitesinin bir belgesi olan garanti belgesine sahip tek atık konteyner firması olmanın gururunu sizlerle paylaşıyoruz. Ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl yerinde garanti kapsamındadır. Servis ekiplerimiz Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.

Bir yanıt yazın

Product Enquiry