web analytics
Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

Telefon: 0850 318 43 53
Eposta: info@yuvamkonteyner.com.tr
Adres: Balçık Mah, Organize Cad, No: 24, Gebze, Kocaeli

3x4m Ön Cephesi Alüminyum Kompozit Kaplamalı, Sandviç Panelli Şık Ucuz Güvenlik Kabini, Ofis Konteyner – KOM125

3×4 metre ebatında ön cephesi alüminyum kompozit kaplamalı, duvarları yüksek ısı yalıtım özellikli sandviç panelden üretilmiş ucuz ve şık tasarıma sahip güvenlik kulübesi ve ofis konteyneri.

3×4 metre ebatında ön cephesi alüminyum kompozit kaplamalı, duvarları yüksek ısı yalıtım özellikli sandviç panelden üretilmiş ucuz ve şık tasarıma sahip güvenlik kulübesi ve ofis konteyneri. Yuvam Konteyner kalitesi ile kompozit ve sandviç panelli ofis konteynerler, güvenlik kabini, bekçi kulübesi ve ofis konteynerler satın alın.

ÖLÇÜLER HAKKINDA NOT: Bu modelimizde müşterimiz 3×4 metre ebatında bir konteyner tercih etmiştir, fakat sizin daha büyük örneğin 3x7m, 3x10m yada daha küçük ebatlarda örneğin 3x2m, 2x2m vs. gibi bir ebatta ön tarafı kompozit kaplamalı, duvarları sandviç panelli bir konteynere ihtiyacınız varsa bu ebatlarda da elbette üretim yapmaktayız.

Fabrikanızda deponuzda arsanız da ve daha bir çok yerde kullanabileceğiniz ekonomik fiyatlı alüminyum kompozit güvenlik kabin modelimiz ile hem kurumsal bir görüntüye sahip olun hem de sandviç panel yapısı ile tamamı kompozit kaplamalı konteynerden çok daha uygun fiyatlı kurumsal bir konteynere sahip olun.

VİDEO İNCELEME:

GENEL ÖZELLİKLERİ:

  • Önce cephesi konteynerinizi şık, kurumsal ve kaliteli gösteren alüminyum kompozit kaplamalıdır.
  • Özel tonlarda alimunyum kompozit renk seçebilirsiniz. Bu üründe kompozit rengi müşterimiz tarafından antresit gri renk alüminyum kompozit rengi seçilmiştir. Siz de yukarıdaki renk kartelası linkinden kendi beğendiğiniz kompozit renginizi seçebilirsiniz.
  • Konteyner önünde parapet çatı çıkıntısı yer almaktadır.
  • Konteyner önündeki parapet çatı altında 2 adet spot dış aydınlatma mevcuttur.
  • Duvarları yüksek ısı yalıtımı sağlayan sandviç panelden kaplanmıştır.
  • Konteyner tavan üstü paslanmaya dirençli trapez sac ile kaplamalıdır.
  • Konteyner tavan içi PVC lambiri ile kaplamalıdır.
  • Konteyner tavan ısı yalıtımı taş yünü ile sağlanmaktadır.
  • Konteyner içerisinde TSE ve CE belgeli yerli üretim lamba ve elektrik tesisatı kullanılmıştır.

FOTO GALERİ:

Ek bilgi

Ağırlık 12 lbs
Boyutlar 300 × 400 × 260 cm

Product Enquiry

Bu ürün hakkında güncel fiyat bilgisi almak için yada kendi projenize özel farklı ölçü ve tasarımları hakkında daha detalı bilgi almak için aşağıdaki formunu doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede fiyat teklifini hazırlayıp gönderecekler.