web analytics

Organize Cad, No 24, Gebze, Kocaeli

Hizmet Saatleri
Pzts-Cuma
08:30 - 18:30
Cumartesi:
09:00 - 13:00

180x240cm Alüminyum Kompozit Kaplamalı Kurumsal Güvenlik Kabini – KOM126

180×240 cm ebatında 4,3 m2 alana sahip dışı alüminyum kompozit kaplamalı, içi betopan panel kaplamalı kurumsal tasarım güvenlik kabinleri, bekçi kulübeleri.

180×240 cm ebatında 4,3 m2 alana sahip dışı alüminyum kompozit kaplamalı, içi betopan panel kaplamalı kurumsal tasarım güvenlik kabinleri, bekçi kulübeleri. Türkiye’nin en büyük kompozit güvenlik kabini üreticisi Yuvam Konteyner kalitesi ile firmanızın kalitesine uygun kompozit konteynerlerinizi ürettirebilirsiniz. Fiyat ve bilgi için teklif formumuzu doldurup size özel ölçü ve özelliklerdeki güvenlik kabininizin fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kompozit güvenlik kabinlerimiz özellikle AVM’lerde firma depolarında, fabrika güvenliklerinde, okul güvenliklerinde ve plaza önlerinde sıkça tercih edilmektedir. Alüminyum kompozitin özelliği gereği rengi uzun yıllar solmaz, sararma yapmaz. Üzeri tozlansa bile bir fırça ve bir kova su ile ilk günkü gibi tekrar pırıl pırıl görünür. Firmanıza gelen misafirlerinizi ilk karşılayan yapı olması sebebiyle misafirlerinize karşı kurumsal görüntüsünü ilk buradan sergilersiniz. Kompozitin kolay kolay eskimeyen görüntüsü sayenizde müşterilerinize kendinizi daima güçlü gösterirsiniz.

Bu örnekteki ürünümüz sadece üretilmiş sıradan bir ölçüdür. Sizin firmanızın içerisinde konteyner yerleştirilecek alanın ölçülerine birebir uyacak farklı ebatlarda da üretim yapmaktayız. Bu ökçüde konteyner içerisinde 2 adet güvenlik personelinin rahatça oturabileceği alan mevcuttur, daha fazla personelin çalışacağı yerlerde daha büyük güvenlik kabinlerini de sizlere özel üretmekteyiz.

Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden alüminyum k0mpozit güvenlik kabinlerimizi sipariş verebilirsiniz.

VİDEO İNCELEME:

GENEL ÖZELLİKLER:

 • Dış cephesi komple antresit gri renk Alüminyum Kompozit kaplamalıdır. Kompozit renk kataloğumuzdan kendi zevkinize yada kurumsal yapınıza özel kompozit renkleri seçebilirsiniz.
 • İç duvarları beton bir duvar görüntüsü veren betopan panellerle kaplanmıştır.
 • Duvar arası ısı yalıtımı 4 cm kalınlığında EPS köpük ile sağlanmaktadır. İsteğinize göre izocam ile de duvar ısı yalıtımınızı sağlamaktayız.
 • Kapı ve pencereleri alüminyum doğralamalardan yapılmıştır.
 • Konteyner üzeri L şeklinde parapet çatı şeklinde üretilmiştir.
 • Konteyner iç zemini laminat parke kaplamalıdır.
 • Konteyner tavan üstü paslanmaya dirençli trapez sac kaplamalıdır.
 • Konteyner tavan ısı yalıtımı taş yünü ile sağlanmaktadır.
 • Konteyner dış aydınlatması parapet çatı altındaki spot aydınlatmalar ile sağlanmaktadır.
 • Konteyner iç aydınlatması 2 adet spot aydınlatma ile sağlanmaktadır.
 • Konteyner içerisindeki tüm elektrik ekipmanları TSE ve CE belgeli yerli üretim malzemeler kullanılarak döşenmiştir.

FOTO GALERİ:

Ek bilgi

Ağırlık 4,32 lbs
Boyutlar 240 × 180 × 260 cm

Ürün Fiyat Talep Formu