3x6m Portatif Özel Tasarım, Doğa Dostu Cafe Konteyneri – CAFE104

3x6m Portatif Özel Tasarım, Doğa Dostu Cafe Konteyneri – CAFE104

118.000,00  + KDV Dahil 139.240,00 

3x6m portatif özel tasarım, doğa dostu cafe konteyner. Kafenin her tarafı açılır kapanırdır. İhtiyacınıza uygun konteynerler yapılar. Türkiye’nin her yerine gönderim ve montajımız vardır. Konteynerin en önemli özelliği her tarafının açılabilir olmasından çok enerji ihtiyacını çevre dostu doğal enerji olan güneş enerjisi ile karşılamaktadır.

Karşılaştır
Stok Kodu: CAFE104 Kategoriler: Etiketler: , , , ,

Bu ürünü paylaşın

Açıklama

3x6m portatif özel tasarım, doğa dostu cafe konteyner. Kafenin her tarafı açılır kapanırdır. İhtiyacınıza uygun konteynerler yapılar. Türkiye’nin her yerine gönderim ve montajımız vardır. Konteynerin en önemli özelliği her tarafının açılabilir olmasından çok enerji ihtiyacını çevre dostu doğal enerji olan güneş enerjisi ile karşılamaktadır. Hiç elektrik olmayan bir yere gittiğinizde hem enerjisi kalmayacaksınız hemde jeneratör gibi çok fazla gürültü yapan baş ağrıtıcı araçlara gerek duymayacaksınız.

Termin Süresi: 30 gündür.

Not: 3x6m 18m2 örnek ürünün ebatıdır. Sizlerin dilediği ölçülerde daha büyük ya da daha küçük ebatlarda konteynerlerinizi tasarlayıp hazırlayabilmekteyiz. Her türlü sorularınızı iletişim hattımızdan bize ulaşarak sorabilirsiniz.

Ek bilgi

Ağırlık 18 lbs
Boyutlar 300 × 600 × 240 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “3x6m Portatif Özel Tasarım, Doğa Dostu Cafe Konteyneri – CAFE104”

1
Müşteri hizmetleri ile sohbeti başlatmak için aşağıdaki whatsapp butonuna iki kere dokunun.
Powered by