Banner

2,4x12m2 Fuar, Plaj, Konser Alanı, Etkinlik Taşınabilir, Otomatik Açılır Cafe Konteyneri – CAFE102

2,4x12m2 Fuar, Plaj, Konser Alanı, Etkinlik Taşınabilir, Otomatik Açılır Cafe Konteyneri – CAFE102

183.000,00  + KDV Dahil 215.940,00 

2,4x12m fuar, plaj, konser alanı, etkinlik taşınabilir, otomatik açılır 29 m2 kapalı kapakları açıldığında toplam 86m2 alana sahip cafe konteyneri. 12×2,4m ebatı bir tır kasasının standart genişliğidir.

Karşılaştır
Stok Kodu: CAFE102 Kategoriler: Etiketler: , , , ,

Bu ürünü paylaşın

Açıklama

2,4x12m fuar, plaj, konser alanı, etkinlik taşınabilir, otomatik açılır 29 m2 kapalı kapakları açıldığında toplam 86m2 alana sahip cafe konteyneri. 12×2,4m ebatı bir tır kasasının standart genişliğidir. Konteyner tır kasasından taşıma esnasın da dışarı çıkıntı yapmaz, böylece Türkiye’nin ve Dünya’nın herhangi bir noktasına trafik kurallarını ihlal etmeden çok rahatça portatif otomatik açılır cafe konteynerinizi taşıyabilirsiniz.

NOT: Mobilyalar ve sandalyeler ürüne dahil değildir.

Sadece Cafe konteyneri olarak kullanmak zorunda da değilsiniz.

Fuar Konteyneri

Ürünlerinizi tanıtmak için bir standa ihtiyacınız var, ama her seferinde parçaları sökülüp fuar alanında tekrar tekrar montaj etmek siz hem zaman, hem de para kaybettirir. Otomatik açılır-kapanır fuar konteynerimiz sayesinde standınızı istediğiniz fuar alanına tır ile götürüp, forklift ile indirip bir iki tuşa basarak standınızı hazır hale getirebilirsiniz. İşiniz bittiğinde ise söküp, toplamak zorunda kalmayacaksınız. Yine bir iki tuşa basıp konteynerinizin kapakları otomatik kapanır ve standınız kapalı ve taşınmaya hazır kapalı bir konteyner haline gelecektir.

Termin Süresi: 30 gündür.

Plaj, Konser Alanı Cafe Konteyneri

Sürekli değişik etkinlik alanlarında ve mevsime göre farklı noktalarda hizmet veren bir firmamısınız. İşte size harika bir çözüm. Cafe’nizi istediğiniz yere taşıyarak mevsimlik yada etkinlik süresinde satışlarınızı yapabileceksiniz. Kapalı hali olan 12×2,4m2 = 28,8m2 alanı açıldığında 60 m2’lere kadar çıkmakta ve böylece hem ürünlerinizi hazırlayıp satabileceğiniz bir mutfağınız olacak hem de müşterilerinizin oturabileceği masa alanları olacak.

Ek bilgi

Ağırlık 28.8 lbs
Boyutlar 240 × 1200 × 240 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “2,4x12m2 Fuar, Plaj, Konser Alanı, Etkinlik Taşınabilir, Otomatik Açılır Cafe Konteyneri – CAFE102”

1
Müşteri hizmetleri ile sohbeti başlatmak için aşağıdaki whatsapp butonuna iki kere dokunun.
Powered by