20 FT High Cube Yük Konteyneri, İKİNCİEL – ISO104

20 FT High Cube Yük Konteyneri, İKİNCİEL – ISO104

İkinciel İSO konteyner taşımacılığında en çok kullanılan standart yüksekliği 2,4 m’dir, HC High Cube iso konteynerler ise 2,7 m yüksekliği ile standart konteynerden 30 CM daha yüksekliğe sahiptir, kısacası konteyner kapasitesi 33 m3’den 40 m3’e çıkarak ciddi bir yük kapasite artışı sağlamaktadır.

Karşılaştır

Bu ürünü paylaşın

Açıklama

İSO konteyner taşımacılığında en çok kullanılan standart yüksekliği 2,4 m’dir, HC High Cube iso konteynerler ise 2,7 m yüksekliği ile standart konteynerden 30 CM daha yüksekliğe sahiptir, kısacası konteyner kapasitesi 33 m3’den 40 m3’e çıkarak ciddi bir yük kapasite artışı sağlamaktadır. Bu yüksekliğe göre High cube konteynerler daha fazla ürün taşıyabilmek isteyen firmaların tercihidir.

ISO yük taşıma konteynerleri üretim konusunda uluslararası standardı yakalayan bunu da taşımacılığa en iyi şekilde yansıtan 20 HC konteyner, gerçekten son derece ideal bir taşıma sistemi olarak kendini gösteriyor. Uzun, geniş hacimli ve dayanıklı bir sistem, elbette ki deniz taşımacılığında güvenli unsurlardan biri olacak. Fırtınalar, yağmur, kar ve diğer olumsuzluklar düşünüldüğü zaman, yalıtım konusunun önemi kendiliğinden ön plana çıkıyor. Profesyonel olarak lojistik üzerine çalışan firmaların, 20 HC konteyner kullanımına azami derecede özen gösterdiğini bilmekteyiz. Tüm dünya genelinde standartlara uymak, taşımacılık nakil ve ulaşım konusunda gerçekten önemli avantajlar sağlayacak. Üst düzey bir teknolojiye sahip olan bunu da üstlendiği bütün görevler de başarıyla ortaya koyan lojistik sektörü, 20 HC konteyner gibi en kaliteli malzeme kullanımına ağırlık vermeye devam ediyor. Dayanıklı metali sertleştirilmiş alüminyum ve titanyum katkılı seçenekler, elbette ki daha güvenli ve garantili bir yapıyı temsil ediyor.

NOT: İkinciel iso container ürünlerinin dış ve iç durumları anlık stoklara göre değişmektedir. Ürünlerin tasarım ve temizlik durumları değişkenlik göstermektedir. Stokta o an olan ürünler sıraya konulmakta ve her gelen sipariş sıradaki bir sonraki üründen verilmektedir. İsteğe göre ürün seçimi yapılmamaktadır.

NOT:

  • İç ölçüler ve ağırlıklar üretici ve taşıyıcı firmaların kritallerine göre farklılık gösterebilir. Yukarıda belirtilen konteyner ölçüleri sadece anahatları ile belirtilmiştir. Yükleyici bu ölçülerin tolerans paylarını mutlaka dikkate almalıdır.
  • Ağırlık ile ilgili sınırlamalar taşıma organizasyonunun tüm süreci dikkate alınarak değerlendirilmelidir. Ayrıca kara ve demiryolu taşımacılığı için ulusal kanun ve kurallar, liman ya da terminallerdeki vinçlerin taşıma kapasiteleri diğer faktörler konteynerin olası doluluk durumunu değiştirebilir.

ISO Container Ebatları, Tech Specs

İÇ BOYUTLAR
UZUNLUK METRE: 6,0165 m FEET: 19.8″”
GENİŞLİK METRE: 2.350 m FEET: 7’8″
YÜKSEKLİK METRE: 2.690 m FEET: 7’10”
KAPI AÇILIMI
GENİŞLİK METRE: 2’340 m FEET: 7’8″
YÜKSEKLİK METRE: 2.285 m FEET: 8.6″
AĞIRLIK
AZAMİ KAPASİTE KG: 30.647 kg LIBRE: 62,567 Libre
KONTEYNER DARASI KG: 2.100 kg LIBRE: 4,630 Libre
AZAMİ BÜRÜT AĞIRLIK KG: 30.480 kg LIBRE: 67,197 Libre
HACİM
AZAMİ KAPASİTE m3: 33.2 m³ FEET: 1.170 feet

Ek bilgi

Ağırlık 14.4 lbs
Boyutlar 240 × 600 × 240 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “20 FT High Cube Yük Konteyneri, İKİNCİEL – ISO104”

1
Müşteri hizmetleri ile sohbeti başlatmak için aşağıdaki whatsapp butonuna iki kere dokunun.
Powered by