KONTEYNERCİM firması 2007 yılından bu yana Kocaeli / Gebze Organize Bölgesi  kendi konteyner üretim tesisinde hizmet vermektedir. İhtiyacınıza en uygun Konteyner modelini sizin için belirler ve en kısa sürede sizlere teslim eder. Yıllık ortalama 7500 m² üretimi ve yıllık ortalama 12 Bin m² üretim kapasitesiyle Türkiye'nin sayılı konteyner firmaları arasındadır.

 

Konteyner ve Prefabrik Ev imalatını kendi tesislerinde üretmekte olup, kullandığı malzemelerin bir kısmını kendi tesisinde üretmektedir. Yeni hizmet dönemindeki hedefleri arasında tüm konteyner ve prefabrik yapı malzemelerini kendi tesislerinde üretmek vardır.

 

Yuvam Yapı, Konteyner ve Prefabriklerde kullandığı ürünlerin kalitesine önem göstermektedir. Ürünler piyasa ortalama düzeyi ve yer yer piyasa üstü kalitede ürünleri konteyner ve prefabrik yapılarda kullanmaktadır. Kullanılan ürünlerin büyük kısmı Türk Malı'dır.

 

Yuvam Yapı, modüler yapı sektöründe alışılagelmişin dışına çıkmayı hedeflemektedir. Daha çevreci, az enerji tüketen, modern ve daha kullanışlı yapıları sizlere sunmak için vizyonunu dahada geliştirerek 2014 yılında yeni projelere imza atarak başlamıştır.

 

Bu vizyon kapsamında ilk olarak hazır Konteyner yapılar üzerine hizmet verecek olan konteynercim.com, Avrupa ve dünya standartlarında hazır prefabrike yapılar üzerine hizmet verecek olan prefabrikev.eu ve A'dan Z'ye konteynerinizin tüm bakımını adresinizde yapacak olan alokonteynertamiri.com sitelerini yayına alarak başlamıştır. Bu hizmetlerden sizin ihtiyacınıza uygun hemen hemen her ürünü bulabileceksiniz.